January 2012

Yummy:)

31. january 2012 at 17:09 | Chloe |  oo 2012 oo

Venku -10 na odpoledním slunci a já už v teplíčku doma. Dneska jsem byla jen u doktora, měla jsem jiného než svého a o mnoho lepšího. Příští úterý k němu jdu zase. Má tam sestru i přímo v ordinaci, má lepší přístup. Příští úterý se už pobavíme o nitroděložním tělísku, chci Mirenu, všichni chválí a já už HA nechci.
hruška, 2kiwi ♥
toast (100g tmavý chleba, 2pplátky kuř.šunky, rajče) ♥
sojové maso s rajčatovou omáčkou a těstovinami (viz CČ) ♥
EDIT, palačinka, pomeranč ♥
200 posilovaček břicho, 200 zadek ○
200 záda, 200 ruce, 200 stehna ○
Je smutné kolik bloggerek nikdy trvale nezhubne jelikož jsou příliš hloupé a naivní. Myslí si totiž že stačí nejíst a posilovat. Ha ha há. Ne, to aby jste byly trvale krásné (tudíž zdravé) a hubené chce racionální stravování, kombinaci aerobního (běh, skákání přes švihadlo, plavání, jízda na kole) a posilovacího cvičení. Chce to odpozorovat co vaše tělo potřebuje a co jej zatěžuje. Milujete vy a vaše jídlo sladké? OK, najděte si lahodné recepty z ovoce, mléka, vloček... tolik možností. Přestaňte jíst na oběd náhražky jako jsou hambáče ale i kupované marinové masa, "předrecepty" od vitany, maggi a bůh ví čeho ještě. Nakupte si koření, ingredience které vám chutnají a udělejte si zdravou radost (ale bacha ať nevyhoříte). Porce si dávejte přiměřené, jezte v klidu. Odpadnou vám tak starosti jak jíst po té vaší zázračné hladovce či dietě aby jste nepřibraly, budete mít lepší kondici, budete zdravější, pevnější a LEHČÍ!

Jo a mám už únorový design:D
Dobrou noc.

4. week

31. january 2012 at 8:21 | Chloe |  oo 2012 oo
24.1.2012 83-70-87-94,5-55 60Kg
31.1.2012 84,5-70-86,5-93-54 59,8Kg
prsa-pas-boky-zadek-stehna

Mmmm, zdálo by se že fakt že tento týden budu mít své dny je viditelný jen na tom že mám větší prsa. Že bych už teď na zadržování vody netrpěla? To panu doktorovi povím jaké zázraky se mnou dělá vysazení antikoncepce která nemá vliv na hubnutí (hahahaha) Yadine. Ale stejně, úplné best of je to, že když si tělo na sport zvyklo tak dobře spaluje i když týden necvičím:)
EDIT:
Zapoměla jsem ještě na tohle. Vy to sice nepoznáte ale já vidím značný rozdíl oproti začátkům. Na co se chci zaměřit je:
Boky - ty chcou jen aerobní cvičení, myslím že stačí 20 hodin aerobního cvičení a budou takové jaké je chci.
Zadek - zpevnění, dotvarování, zhubnutí podbratku na zadku který jde vidět na druhé fotce.
Stehna - zeštíhli všude po obvoku, nejvíce pak vnitřní strana stehen, to holt ještě musím vydržet, genetika zařadila hubnutí nohou jako nejpomalejší.

Za co se musím pochválit tak je markantní úbytek celulitidy:)

I hate mondays.... I´m kidding, thats joke:)

30. january 2012 at 21:34 | Chloe |  oo 2012 oo
Mmmm, pár hodin praxe zamnou, příště už prohozené směny. Dneska jsem měla trošku problém s večerním papkáním, ale nakonec to dobře dopadlo a já neumřela hlady. O víkendu jsem vám tu nepsala, bihužel jsem nestíhala. Nejedla jsem dobře, přehnala jsem to zas se chlebem a zas nemůžu na WC a to jsem dneska baštila otruby. Takže krajní řešení, laxativum:(
banán, jablko ♥
2 odtučněné jogurty, lžička oves.vloček a otrub ♥
mléčná rýže ♥
BeBe čokoládové ♥
Moje břicho je nakouklé, boky nalité vodou a já zítra pádím k tomu našemu spodkovému doktorovi. Ve středu snad pujdu do školy a pak k příteli až do neděle. Bez školy (juchů), přítel v práci (juchuchů) s Barnym (niuf niuf) a příslibem že příští rok budu mít nové silikonové trojky >:D

Dobrou noc:-*

Lazy

27. january 2012 at 20:32 | Chloe |  oo 2012 oo
Jsem tak neskutečně přejezená, líná. Ale skoro nic mě už nebolí, ani svaly, ani šlacha. Takže v pondělí už pomaličku pojedu na 50% a v úterý už na 100%:) Takže příští úterý asi další kilčo dole.
jablko, kiwi, mandarinka
mléčná rýže
mléčná rýže
sojové maso se zeleninovou omáčkou a těstovinkami
2jablka, zbyteček oběda (sojove maso)

Mimochodem, test z češtiny - jedna!

Dobrou noc.


Fashion inspiration from czech "fashion bloggers"? No, I´ve got eyes!

26. january 2012 at 18:35 | Chloe |  oo 2012 oo
Dalších 20min ztracených nad rozkliknutím, zděšením, zhnusením a zavřením mnoha stránek českých "fashion" bloggerek. Mezi ně jsem (bohužel) kdysi patřila i já (ale snažila jsem se skrývat nedostatky-bohužel se někdy nedařilo:D). Příjde mi že je tu jednoduchá rovnice: tlusté nohy + vzorované punčochy (× skinny kalhoty) - delší splývavý top : teplé doplňky × (krátká sukně do pasu + zastrčený svetr s výšivkami) = česká fashion blogerka. Smutné. Už se nehledí na to aby trend lichotil a slušel. Hlavně když se nosí.
půl ananasu, jablíčko ♥
sezamové placičky ♥
2 mandarinky ♥
kukuřičné diet křupky ♥
pečená kuřecí čtvrtka, půl ananasu ♥
jablko, pomeranč¨, mléčná rýže ♥
200 x břicho, 200 x záda ○
200 x ruce, 200 x zadek ○
200x vnitřní str stehen ○
Ode dneška mi mimochodem končí na pár dní kalanetika a kardio, nechávám regenerovat achillovku jelikož mi včera i otekla. Uhlídat jídlo ve škole se mi nedařilo, nachystala jsem si jogurt z kterého byla šlichta (bon apetit WC), následně jsem pak šílela hladem (doslova). Takže to dopadlo jak to dopadlo. Svět se díky bohu nezbořil - tudíž život jde dál. Stává se už ze mně houževnatá dívka. Přežila jsem jízdu s frajery kteří v konverzaci místo čárky požívali pi*o, a místo tečky vole. Jsem za to na sebe pyšná!
A jen tak mimochodem, to že jsem psala o bloggerkách má své důvody. Přála bych si opět psát plnohodnotný blog. Ale zatím mám dojem že nemám co předvést. Takže se snažím lepšit. To zahrnuje i sledování dění na blogové sféře.
Dobrou noc.

Now I look like an idiot, but I will be your idol this summer!

25. january 2012 at 18:23 | Chloe |  oo 2012 oo
Co se stane když mě necháte samotnou v pokoji, před zrcadlem se songy od Pitbulla a LMFAO (especially Sexy and i know it)? Vznikne směska cvičení s prvky skákání, běhání na místě, lyžování, tance u tyče a bůh ví čeho ještě, z kterého se budete potit i na (!!!) lýtkách a hřbetech rukou! O tom že tričko budete ždímat a pot z čela vám nestihne zadržet ani obočí raději pomlčím. Navíc kromě toho že smrdíte a jste odporně mokří budete u toho taky vypadat velmi směšně. Ale vy si můžete myslet své, jelikož víte že s mým cvičením budete hvězdami pláže (a zrůdičkami ve svém pokoji:D), a to za to stojí!
jablko, kiwi ♥
odtučněný jogurt, mandarinka, jedno oreo ♥
odtučněný jogurt, tři (!!!) orea ♥
pečená kuřecí čtvrtka (bez kůže) ♥
kiwi, grep ♥
40min kalanetika, 30min skákání ○
200x posilko břicho, 100x záda ○
200x zadek a vnitřní straa stehna , 200x ruce ○
Mimochodem dneska se mi opravdu nechce cvičit:D Jsem unavená, bolí mě lýtka, mám asi trochu nataženou achillovku, mám se učit odpornou češtinu a můj žaludek už 4 hodiny tráví oběd, nechápu co mu tak trvá. Taky mě neustále honí mlsná a už začínám pociťovat že po víkendu to přijde, ta příšerná záležitost na m. Takže ikdyž zhubnu, nepůjde to na ničem poznat:D Ale aby to nebylo jen o negativech, tak jsem dneska konečně byla v tom obchodě se zdravou výživou co máme u školy (byly jsme s kámoškou a hodnotily jsme prodavačky). Nevím no, ale do takového shopu bych dala mladé, svěží a ochotné prodavačky, né těhuli s očima od sebe které na vás šilhají přes popelníky a tlustou "ženskou" která je příjemná asi jako šmirgl papír namísto toaletního papíru. V řeznioctví se pak na mě dívali jako na imbecila že nechci vepřové koleno ale kuřecí prsní řízek ("Kuřecí máme jenom mražené! Co si budete přát pane?":D). No prostě báječné. Koupila jsem si navíc konečně diář! Infantilní šedý s růžovými kytičkami, ne, nechci se s ním vidět před někým inteligentním!:-X

Tak dobrou noc mé krásky milé,
nechť v noci máte své sny DIVÉ:-P

It needs little change

24. january 2012 at 18:23 | Chloe |  oo 2012 oo
Bolí mě celé nohy. Svaly, šlachy, kopmlet nohy - z víkendu. A taky dost cítím bříško, včerejší posilko mělo opravdu účinek:) Takže jsem to dneska zkrátila, protože si nechci ublížit. Každopádně mít takové odhodlání jako mám do cvičení i do učení, bylo by to báječné!
kiwi, pomeranč, mandarinka ♥
diet jogurt ♥
křupky, popcorn (do 200kcal, budu cvalík:D) ♥
kuřecí rizoto ♥
vaječina - 1žloutek, 4 bílky, plátek kedlubnu, 3cherry, mandarinka ♥
40min kalanetika ○
90min švihadlo ○
200x posilování břicho ○
200x pos. zadek a vnitřní str. stehen ○
200x pos. záda ○
200x pos. ruce ○
Mám ráda takovéto večery. Po večeři, s maskou ze žloutků na hlavě, s dostatkem času na učení i blogy. Své chutě na sladké jsem ukojila mandarinkou a s úkolem že zítra si vezmu lepší svačinu do školy a praženou kukuřici na chuť se těším i na den, kdy budu mít dvě hodiny angličtiny v pořadí ajina-tělák-ajina. Možná se domluvím s učitelkou že budu moci jít do posilky, chtěla bych dělat nějaké cviky na hrazdě:)
Holčiny, nezapomínejte, 5 měsíců do léta! Dost času začít zdravě jíst, chodit pravidelně spát a cvičit! Zkrátka dost času přestat býti lenoškami nebo "podfukářkami co nejedí" a makat na tom aby byly v létě super sexy a krásně thin!

Dobrou noc.

3. week

24. january 2012 at 17:19 | Chloe |  oo 2012 oo
17.1.2012 84-71-87-94,5-55,5 60,4Kg
24.1.2012 83-70-87-94,5-55 60Kg
prsa-pas-boky-zadek-stehna

Žádný extra pokrok, holt dva dny u přítele bez pořádného pohybu, pak dva dny odpolední a teď o víkendu taky nic extra (mám na mysli aerobní činnost). Navíc mám před svými dny. Musím se víc snažit!

I never want it back!

23. january 2012 at 18:54 | Chloe |  oo 2012 oo
Už nikdy nechci tu váhu a postavu zpátky. Nechci se vracet k 63kg. Nechci se vracet ke zvracení a bulimii, ani ke zkreslenému obrazu od anorexie. Mamka si dnes posteskla, prý "chybí mi ta stará Chloe, která normálně jedla". Normálně? Jíst salámy s bílým rohlíkem jí přijde normální? Ach...
banán, mandarinka ♥
horká čokoláda, 2 diet jogurty ♥
těstovinová "motýlci" s rajčátky, tuňákem a bazalkou ♥
grep ♥
400x posilování břicho ○
200x pos. zadek a vnitřní str. stehen ○
200x pos. záda ○
300x pos. ruce ○
Dnes jsem kalanetiku ráno nestihla protože jsem měla na 7 a nestíhala bych to, zítra si už ale přivstanu. Lýtka mě ještě stále bolí, tak jsem si alespoň zaposilovala. Navíc, jsem stále ještě sytá z těch těstovin. A na plné břicho furt skákat, no nemuselo by to dělat dobrotu:D
Čím dál víc mám ze sebe dobrý pocit. Tohle "hubnutí" je součástí mé kompletní proměny. Přeji si, abych vypadala jinak. Abych se chovala jinak. Pracuji na svém vystupování, chování. Už nechci být ta co byla v Praze. Chci být dokonalou přítelkyní, podnikatelkou a maminkou (pro hafana, don´t worry:D). Budu pracovat na splnění svých snů, na tom abych byla podporující přítelkyně i skvělá dcera. Být tou na kterou jsou blízcí pyšní!
Dobrou noc

I hate chocolate balls!

22. january 2012 at 20:11 | Chloe |  oo 2012 oo
To co jsem zažila jsem letos snad ještě nezažila. Tak neuvěřitelnou žravou! A to jsem jedla správně jako obvykle, tudíž ode dneška za 8 dní nejspíš dostanu své dny, kruci:D
banán, pomeranč ♥
kuřecí vývar tentokrát s nudlemi,šťouchané brambory s
omáčkou z vařené zeleníny a mléka, vařené kuř.maso ♥
diet jogurt s lžičkou vloček, jablko ♥
asi 200g čokoládových kuliček, energicky druhý oběd
60min venčení se závažím ○
Začlo to mimochodem po obědě, v momentě kdy se mi trošilinku vytrávilo přišly chutě a já tlačila, tlačila, až jsem se dotlačila. Teď mě bolí žaludek, chce se mi zvracet. Ale co, dobře mi tak:D Alespoň jsem to zachránila "vypocením" se švihadlem.

Saturday? It failed :D

21. january 2012 at 21:48 | Chloe |  oo 2012 oo
Víkendy jsou zvláštní. Fajn protože mám sex na dobré ráno a blbé protože nemůžu skákat přes švihadlo (nízké stropy). A protože P90X se mi bude stahovat až do zítra vyzkouším ho až zítra. Dneska jsem si ale vyzkoušela cvičení na hrazdě, je to makačka, ale zároveň výzva při které opravdu cítíte tu intenzitu!
banán, mandarinka
light jogurt s lžičkou ovesných vloček
kuřecí vývar, květákové placky se šťouchanými brambory
grep, jablko
40g čoko kuliček (cca 100kcal)
40min kalanetika
60min venčen se závažím 3kg
50posilovaček břicho a 50nohy na hrazdě
Taky je super že přítel má rád zdravý životní styl a z mého hubnutí je nadšený, neustále mě chválí jak mi to jde. Dokonce prý ho i překvapuju. Mimochodem, zkoušely jste závaží na kotníky? Přítel má 3 kilové, takže tři kila na levou a tři na pravou nožku:)

Dear friday, I love you!

20. january 2012 at 22:08 | Chloe |  oo 2012 oo
Jak já jsem šťastná že je tu paťulínek. Ačkoliv mi taťka zdrbal oběd (vývar "vylepšil" vegetou) tak je úspěch jen to že ačkoliv jem nenašprtala nic nedostala jsem žádnou zlou známku. A taky jsem u přítele takže trošku vegáč. Zítra zkusím P90X a budu svou kalanetiku cvičit i s přítelem.
banán, kiwi
diet křupky
light jogurt, lžíce ov. vloček, lžíce ostružin
toasty z malé cel. bagety s šunkou a rajčetem
jablko,pomeranč, hrst popcornu
40 min kalanetika
120 min švihadlo
Máme sice ještě návštěvu (to ten popcorn:D) ale já jsem grogy. Vidím to že budu... chrrrrrr :D

Dobrou noc:-*

He told me that with 48kg I will be too much skinny

19. january 2012 at 19:57 | Chloe |  oo 2012 oo
Věřím že plno z vás má přítele stejně jako já. On o tomhle ví, o tom že hubnu, že mám blog. Jediné co si přeje je abych nespadla do něčeho špatného. Ale říká že 48kg je moc málo. Jenže já po tom toužím a kompromis se mi v tomto dělat nechce, co by jste volily vy? Řekl mi že ideál je pro mě dle něj 54kg. Zatím to měnit nebudu, ale já myslím že 54kg je příliš, s 48kg opravdu nebudu mít tuky ale svaly jako Pepek námořník;) Navíc hubnu poměrně zdravě, akorát trošku rychle, ale vždyť to je jednoduchá matematika!
hruška, kiwi ♥
jogurt s lžící ovesných vloček a lžící ostružin ♥
2 pečené banány na másle s medem (lahůdka za 350kcal) ♥
kuřecí vývar ♥
2mandarinky, pomeranč ♥
40 min kalanetika ○
120 min švihadlo ○
Za den se snažím sníst alespoň 700kcal, když se daří 900kcal(jako dnes:)). Můj bazální metabolismus je 1458kcal. Jen cestou do školy a zpět spálím 320kcal. Cvičením se švihadlem je to pak 1056kcal (navyšuju z 90 na 120min), ráno cca 250kcal s kalanetikou. Můj metabolismus jede naplno. Moje svaly pracují. Kilo tuku pak má asi 7000kcal. Tak si to propočítejte;) Už se opravdu těším až se mě líní jedinci budou ptát jakto že tak rychle hubnu jestli mám nějaký trik, směju se když moje obézní kamarádka mi říká že z jogurtu s vepřovou želatinou přiberu. Když je to tak, proč vypadá tak jak vypadá? Mimochodem tyhle jogurty doporučuju, chrání totiž při cvičení, dietách a celkově hubnutí klouby. A to opravdu VŠECHNY potřebujeme!

Dobrou noc.
Soooooo slow

18. january 2012 at 17:27 | Chloe |  oo 2012 oo
Špatně špatně špatně. Přišel čas využít mých zápisků. Od včerejška to jde totiž semnou z kopce. Jak po fyzické tak po psychické stránce. Tudíž jsem se rozhodla si sestavit seznam dobrých a špatný věcí a zvyků pro mé tělo. Takto se naučím znát své tělo a dojdu k cíli, vyrovnanému a krásnějšímu JÁ.
2 krajíce chlaba (200g?) s máslem, solí, pepřem, hruška ♥
diet křupky ♥
vařená brambora osmahlá na pánvičce, rajče, okurka ♥
jablko, pomeranč ♥
jen 40 min švihadlo ○
Od zítra chléb max 100g denně. Ani náhodou na snídani. Fuj, jak mi je těžko. Jsem cela těžká, tuhá, pomalá, oteklá, blbá, líná a ospalá. Už se těším ažtenhle den skončí.

Dobrou noc.

I just...

17. january 2012 at 21:37 | Chloe |  oo 2012 oo
Ach, ta nálada:( holky, jakou já mám teď šptnou náladu, já nevím proč, ale když jsem u přtele, připadám si hrozně tlustá. Doma to tak vůbec neám, ale tady....
hruška, kiwi
vařená zelenina
smažený (a odstátý) pangasius se třemi rajčátky
jalko, mandarinky
kuřecí vývar
Zítra se ještě ozvu, už je pozdě, měla bych jít spát, ale děkuju za komentáře. Zítra zase cvičení, takže si alespoň s endorfiny vylepším náladu;)
2. week

17. january 2012 at 8:43 | Chloe |  oo 2012 oo

10.1.2012 85-72-87,5-95-56,5 62,3Kg
17.1.2012 84-71-87-94,5-55,5 60,4Kg
prsa-pas-boky-zadek-stehna

/vždy k ranní váze přičtu 300g/

What a silly girl

16. january 2012 at 21:58 | Chloe |  oo 2012 oo
Ááááách jak mně je zle. Přejedla jsem se:( Což mě netrápí tak jako nevolnosti z toho vyvolané, jemi těžko, chce se mi zvracet, bolí mě hlava a vítím se jako balón. A za vše může vajíčko natvrdo:( Já jsem tak blbá, blbá, BLBÁ, dobře mi tak. S takovou to všechno půjde do záchoda, i s dávkou potravinových doplňků.
kakao (300ml polo. mléka, 4lžičky granka) ♥
kuřecí vývar ♥
banán s jablkem ♥
banán, popcorn ♥
zeleninové lečo, vajíčko na chuť ♥
A vůbec, dobře mi tak. Čemu se divím, příjdu domů a cpu se, jako bych nevěděla že chci jít brzo spát, že se mi s plným žaludkem blbě spí. Víte, nejde mi o to že jsem to snědla, netrápí mě kalorický příjem, ale to že je mi zle. Měla jsem velké oči a ke standartní porci/misce povařené zeleniny si dám těžké vajíčko a teď budu prudit a neustále o tom psát. Tak abych odbočila, dodělala jsem si dneska francii na nožkách, zapomněla si vzít peněženku do školy a tudíž jsem jídlo nezvládla. No nevadí, stejně nepočítám s tím že zítra budu mít 59,7kg.... bude to jindy:) Tak ať vy máte lehčí spaní!

Dobrou noc

A bit of motivation for U

16. january 2012 at 8:42 | Chloe |  oo 2012 oo
Dnes jsem narazila při projíždění mých oblíbených blogů na článek od Taylor. Všímám si jak nešťastné jste když se přejíte. Na jednu stranu s vámi soucítím a chápu vás, taky jsem to tehdy před 3-4 lety mívala. Ale:

♥ Holky, uvědomte si. To co vy máte za přežíračku mnohdy ve skutečnosti je to co "normální" člověk za den sní!
♥ Vy si uvědomujete že chcete mít pevná bříška, drobné zadečky, štíhlounký pas a zamyslíte se nad sebou a něco děláte.
♥ Když to vezmu kolem a kolem, při splácání spousty jídla dost možná polovinu ani nestrávíte, protože tělo toho není tak úplně schopno. Někdo by možná odporoval, ale mám svou mnohaletou zkušenost.
♥ Jednou stejně přijde něco, co vás opravdu bude motivovat. Ať už je to secvaknutí v hlavě že takhle se už nemáte tolik rády, že si přejete si vytáhnout šortky aniž by vám lidé nadávali do velryb.

Na druhé straně to nepřehánějte a nedělejte si iluze, jelikož:

♥ V momentě kdy zjistíte že ačkoliv hubnete, připadáte si odporně dokonce ikdyž máte pod 40kg, máte problém. Já osobně nevěřím že vás psycholog nebo psychiatr může vyléčit, to vše je na vás.
♥ Neopěvujte anorexii. K čemu je vám to že nejíte a jste hubené když to NEVIDÍTE a tudíž si to nemůžete vychutnat?!
♥ Proč držet hladovky, trápit se, dávat všanc své vlasy, svou pleť, své zdraví?
♥ Když zhubnete, je nápor okolí často horší než k tlouštíkům. Anorektička, bulimička, kostra, tyčka a jiné přezdívky se vás budou dost možná týkat dennodeně. A ne vždy je to příjemné!

Já sama nevěřím že pokud baštíte pod 1000kcal a neustále přemýšlíte o hubnutí či nepřiměřeně sportujete rovná se to ihned anorexie. Možná to mohou být vkrádající počátky kterým nemusíte uvolnit cestu vpřed. Holky, každá z nás je krásná. A nejkrásnější je tak jak nás příroda stvořila. Sice občas šlápne vedle s větším nosem, špatnými geny. Ale přirozenost v takových věcech jako je obočí (bože jak já nesnášim špatně vytrhané obočí), vlasy (ty mají být zdravé a lesklé, né bílé a jako sláma!) a pedikůra, manikůra, jemná pleť kterou podtrhnete pěstěním a péčí vede k dokonalosti. Je to spousta věcí. Nestavějme hubnutí na první laťky na úkor celku. Věřme si. Protože každá z nás má něco co je krásné, ale často to ani nepostřehnem abychom to mohly zdůraznit.

Daddy´s little girl

15. january 2012 at 21:38 | Chloe |  oo 2012 oo
Jaký krásný nedělní večer, venku jemně sněží, doma hezky teploučko, z okna výhled přes sněhový "rám". Je super počasí, doufám že vydrží alespoň měsíc. Není moc zima na městskou existenci a je báječně i pro tu svahovou. Té jsem se dneska po pěti letech báječně věnovala. Ráno dvě hodiny lyžovačky a večer taky. Sice jsem se zase neučila ale nevadí, budu se učit zítra.
toast (chleba, šunka, rajče) ♥
kuřecí vývar, osmahlý pangasius ♥
jablko, activia bílá s ostružinami a vločkami ♥
Vzhledem k tomu že jsem dnes vstávala poněkud pouději, až v 6:30 a že ráno jsme jeli na lyže, a pak jsem 90 minut měla švihadlo a pak zas šla lyžovat plus mezitím si dělala pedikůru, jedla jsem více v méně porcích. Potřebovala jsem mít dostatek energie na bazální metabolismus a něco navíc abych sebou náhodou nešvihla kvůli nedostatku cukrů. Mám navíc ze své aktuální životosprávy velmi dobrý pocit, nejsem přes den ospalá, nejsem vůbec nachlazená nebo nemocná ikdyž jdu s košem jen v tričku a kalhotkách... prostě moje tělo funguje na 200% což je báječné. Myslím že je to velký úspěch, být v takové dobré kondici před maturou, nic mě totiž nerozptyluje, i potíže s klouby ustoupily (a tímto dávám 1* proenzi 3:D).

Doufám že i vy si užíváte toho mála co ze zimy užily. A mockrát děkuji za návštěvy a komentáře, i těch pár moc potěší!

Dobrou noc.

Not anymore party girl

15. january 2012 at 8:32 | Chloe |  oo 2012 oo
Kruci kruci kruci. A ještě jednou kruci. Včera jsem se nestihla + byla líná se alespoň očkem kouknout na nějaké učení na maturu. Celá sobota zabitá. Měli jsme totiž oslavu, tři členky rodiny totiž slavily narozeniny. Takže 6:30 budíček, cca v 7 snídaně, pak lenošení do 8 v pelíšku, úklid a pak cca 130 minut cvičení:) 90 minut intervalové švihadlo a 40 minut kalanetiky. Tu už naprosto ovládám, u cviků na břicho mám nohy cca 20 cm od země a jedu bez problémů. To samé nohy, protahování. Pak jsem ze sebe udělala člověka a už kolem 15té hodiny se sešla rodina na oslavu. Já už ovšem nejsem žádná party girl, takže nepiju, dala jsem si plátek dortu (ha, moje mamča je šikovná, ona ví, a ukrojila mi asi centimetrový plátek:)) Ale byla jsem společenská, což je chválihodné když jste ve společnosti lidí které skoro neznáte (rodina od švagra). Sice se divili že místo řízků a slaných "dobrůtek" baštila jablko ale nijak to nerozebírali.
vaječina (4bílky,1žloutek) ♥
kuřecí vývar ♥
banán půl hoďky na to dort ♥
jablko, mandarinka ♥
Teď už se chystám na svah, ááá jak jááá se těšííím:) Na oběd jsem si teď ráno uvařila zase vývar a na snídani měla energickou snídani, toasty z cheba se šunkou a rajčátkem.

Whore at the ski slope

13. january 2012 at 21:31 | Chloe |  oo 2012 oo
Ooooo, pátek třináctýho za námi, a já (snad) nedopadla nejhůře. V češtině jsem dopisovala s kámoškou test, rozumějte já ho dopisovala a ona mi radila, a v ajině jsem učitelku poslala do háje ať mi napíše 4 a dá pokoj. Až budu u matury jet ty svý anglický kecy a fráze budou ji mít za blbku že mi dala za 4. Takže ve škole pohodička. Na tento týden jsem si půjčila další tři knížky, malého prince jsem přečetla v chemii a teď mám Sophiinu volbu a Noc na Karlštejně.
banán ♥
diet křupky ♥
kuř. vývar, jablko ♥
zákusek ♥
Jediné co jsem dneska nezmákla bylo cvičení, což jsem si ale vynahradila. Jeli jsme totiž na nákupy, a předtím bylo fajně s babčou, byli i báječné zákusky, ale vážně báječné. Víte, jak jsou takové ty těžké zákusky s máslovými krémy, tak to byl přesný opak. Já celkově moc nejsem na kalorické, tučné a nezdravé jídla, díkybohu. No ale k věci. Mám suprčuprduprbombamegaperfektní lyžáky a "šponovky". Tím rozumějte teplé kalhoty na svah které jsou silné asi jako úplé tepláky ;) Velikost S a to je mám takové... no mamka řekla že už nesmím zhubnout jinak je mám velké:D Hannah nezklamal. V neděli budu na svahu kočka ! A co vy, lyžařky? Boardařky?

Hezké sny.

Don´t lose your hope

12. january 2012 at 18:45 | Chloe |  oo 2012 oo
Vždy to přijde. Znenadání přijde den kdy vám přijde že se nic nikam nehne. Základem úspěchu je si stále věřit a ještě víc zatnout zuby. Momentálně nevidím žádné pokroky (a to ani ve škole). Sakra mám chuť jít a vyžrat celou ledničku, což neudělám protože:
1) raději zatnu zuby a budu se víc snažit
2) protože tam stejně není nic dobrého co bych si dala
Takže ode dneška vyměňuji eliptický trenažér za švihadlo a obohatím jídelníček o odtučněný jogurt (na želé základu, chrání klouby) a čokoládu ve škole vyměním za ovoce ať mi neumřou mozkové buňky (díky bohu za chemii ;D).
banán ♥
křupky, půl Bebe oplatky (nechutnala) do 150Kcal ♥
kuřecí vývar s mrkví a cibulí ♥
kiwi, mandarinka ♥
15 kilo do konce maturity. To je celkem +- 3 dny 19 týdnů. Což je dle mého dost hodně reálné. Navíc mám hodně motivace. Prostě chci, vím jak na to, a dnem dovršení 48kilo na váze (48,00kg) volám kadeřnici kadeřníkovi a jdu do zrz/červena. Ikdybych měla platit 3tisíce. A co potom? Potom začnu zdravě jíst, 5x denně, 1100Kcal denně, teplé vařené obědy z čerstvých surovin, bez náhražek, spousta ovoce, zeleniny, pravidelný pohyb. A začnu konečně žít, budovat kariéru, starat se o přítele, hafana, domácnost:) Hlavně zmáknout maturu. S co nejlepším výsledkem.

Pohyb dneska neobvyklý, zařadila jsem to švihadlo. Od zítra místo 90minut eliptického trenažéru 90 minut se švihadlem intervalově. Dnes to bylo 10 min eliptic a 50 minut švihadlo.

Hezké sny.

If you think "it's bad", it's definitely bad.

12. january 2012 at 17:20 | Chloe |  oo 2012 oo
A takhle blbě to vypadalo (a vypadá) ke dni 10.1.2012.
85-72-87,5-95-56,5
62,3kg

Wings inside of me

11. january 2012 at 19:10 | Chloe |  oo 2012 oo
Jak poetický název článku a jak prostý až barbarský význam:) Dneska jsem si totiž vařila. Ve škole jsem byla opět unavená, byla totiž divná noc. Nesnáším když vím že jsem usnula okolo 21 hodiny a kouknu na budík a tam po půlnoci, sakra, člověk z toho blázní. Ráno jsem se pak začla budit už okolo 4 ačkoliv jsem byla nevyspaná. Což se odrazilo na "aktivitě" ve škole, ikdyž jsem se ráno rozcvičila kalanetikou. Což by, jen tak mimochodem, jediný pohyb za dnešek. Rozhodla jsem se že po dvou dnech cvičení si budu dávat den pro regeneraci svalů.
Banán ♥
2x horká čokoláda ♥
7 pečených křidýlek ♥
2 kiwi ♥
Po škole jsem letěla domů, upekla si křidýlka a všechny je snědla :) Celkem 7 macatých kousků. Ale víte co, když jíte maso, jako by jste nejedli. Jelikož tělo vydá víc energie na samotné zpracování bílkovin, a ta trocha tuku v tom masu, ta to už nezachrání! A na zítra mám uvařený vývar, takže pokud mi ho někdo nesežere (což jsem si pojistila tím že jsem neuvařila nudle) budu se mít zítra cestou domů na co těšit.

Sladké sny.

...and I´m soooo tired!

10. january 2012 at 18:14 | Chloe |  oo 2012 oo
Dnešek byl, zdá se mi, poněkud ospalý. Včera jsem ponocovala, šla jsem spát až po 21:30. Což je pro mě pozdě, jsem zvyklá chodit v 21:00 abych vstala 5:30. Jasně, můžu vstávat později, ale kde by pak byl řád;) Nepomohla ani klasika k snídani, zelený čaj s dvojtým množstvím čaje. Ve škole jsem tudíž byla unavená, což se trochu odrazilo na testu z kterého jsem dostala 2-, no nevadí.
2 kiwi ♥
2 x horká čokoláda ♥
bílá houska ♥
toats (80g kmínový chleba, plátek šunky, rajčata, pepř) ♥
Po škole jsem si chtěla upéct kuřecí křidýlka, ať jím, ale surovin se nedostalo, takže moje žravka se vyřádila a já zbaštila housku. Těch 200 kcal mě sice nezabije, ale místo toho bych si raději dopřála bílkoviny. Teď už jen klasicky hodinu a půl na eliptickém trenažeru s učením. Narozdíl od minulého týdne (počítám až od nového roku) jsem měla opět menší míry, ikdyž váha se moc nepohla. Ale jsem ráda, mám totiž těsně po svých dnech a tak jsem možná ještě trošinku zavodněná. Doufám že po pondělku jste všechny srovnané do pracovního týdne a nehrozíte se toho co vás čeká:)

Hezké sny.