February 2012

I started for my win.

29. february 2012 at 21:25 | Chloe |  oo 2012 oo
Stále nestíhám. Ale dneska jsem už většinu z vás mám obědhnutou. Testík jsem napsala, no myslím že dobře, zítra další. Tak mi držte palce.
jogurt s 2plátky ananasu+ovesné vločky ♥
kaiserka s šunkou, rajčátkem a čínským zelím ♥
ovofit ♥
kaiserka s marmeládou, sojové maso s paprikou a
rajčetem, jáhlová kaše ♥
jogurt s 2lžičkami rybízové marmelády ♥
25 min běhání ráno ○
55 min běhání večer + 10 min posilko ruce ○
Nojo, na oběd si prostě musím dát plných 100g té sóji, jinak mám ještě hlad:D

Dobrou noc:-)

Mission impossible - kill cellulite

28. february 2012 at 17:45 | Chloe |  oo 2012 oo
Dneska jsem si v lékárně koupila skořicák od Topvetu, potravinovou folii a už jedu. Teda jak se to vezme. To jak šíleně gel pálil (+totálně zrudlá pokožka) mě vyděsilo a já pádila smývat. Zítra to už ale vydržím.Teď tu sedím a krásně cítím prohřívání.
jogurt Olma Silueta+ovesné vločky, 2 plátky ananasu ♥
nízkotučné efírové mléko jahodové ♥
špenát se 2mi vajíčky a sojou ♥
Ovofit, kousek perníkové buchty ♥
soja se zeleninou (ještš uvidím co ukuchtím) ♥
25min běh, 5intenzivní posilko celého těla ○
Holky tak jsem brunetka:) Koupila jsem si včera barvičku L´oreal Majirouge odstín 6.1 (tmavá popelavá blond myslím?) a teď je to krásně hnědé. Uvidím po pár mytích. Ale musím se přiznat že výsledek se mi líbí víc než kdybych byla u kadeřnice (což je smutné:D), ale asi to bude hlavně tím že to mám za ty roky okoukané a nikdy jsem se nebála zeptat:) V lékárně jsem dneska nechala 550 za čistící gel a pleťovku od Eucerinu, zítra vyzvednu krém na akné a jupí už žádné pidi midi pupínky s kralujícími dvěmi hrboly před menzes. Negativní zprávou dne je ovšem to že musím jít vyřezat svou značku, své znaménko na boku. Alespoň že to druhé mi zůstane.

PS: Omlouvám se, ale momentálně nestíhám obíhat blogy, hodně učení:-/
Dobrou noc:)

It´s not my fall

26. february 2012 at 20:16 | Chloe |  oo 2012 oo
No ještě neděle, zítra nějak domyslet co budu jíst a od úterý už normální papání. Mamka dostala seznam co koupit:D
jogurt Pierrot ♥
hrachovka ♥
4kuřecí křidýlka, bílá rýže ♥
perníkovýá buchta - 1 kousek ♥
Jogobella krémová ♥
30minut IT ○
60min procházka ○
Nechci strašit, ale mám pocit že mám zase problém, tu buchtu jsem se snažila vyzvracet než mi došlo že co blbnu. Ups. Neskutečně si přeji být hubená, víc toho pro to udělat, ale za poslední dny kdy doma není co pořádného jíst na to nemám energii:( Ale co mě těší je vědomí že zítra budu mít webku a můžu si tedy smazat facebook. A pak taky to že vypadám o mnoho lépe než tyto případy (viz perex)

Welcome spring!

25. february 2012 at 20:03 | Chloe |  oo 2012 oo
Tak, první slunečný jarní den je za námi. Předpovědi o poslední vlně zimy statečně ignoruji a začínám třídit a "čistit" šatník od kousků které už nosit nebudu (zvlášť proto že už nejsem blond:D), ale navíc spousta šatů mi je velkých (nejvíc mě mrzí ty z Lindexu, koupila jsem je hned jak byla nová kolekce a ani jednou je na sobě neměla, teď už mi jsou velké, a to jsou to 36ky) takže je budu posílat dál.
Dobrá máma straciatella ♥
kuřecí plátek s pečenými brambory ♥
puningový zákusek (piškoty, puding, listové těsto) ♥
sojové maso s cibulí a čer. paprikou (momentálně mé oblíbené) ♥
během dne lískové oříšky ♥
procházka 60 minut ○
cvičení s kruhem + posilko 60 min ○
Musím říct že už zase nepočítám. Už to mám v oku ten poměr bílkovin a sacharidů. A i když dneska jsem tomu jídlu moc nedala, musím se obhájit tím že doma není moc nic na co bych měla chuť. Samé smetanové jogurty které mi už přijdou takové moc těžké, plno salámů, přesolená šunka.... Ale v pondělí si půjdu nakoupit sama, tak to bude zas lepší. Úplně cítím že za tu dobu co jsem polevila mamka využila situace a nakoupila všechno co má skryté tuky, cukry, soli a éčka:D

Dobrou noc hubňulky, dneska vás oběhnu VŠECHNY!:D

Plan for march

23. february 2012 at 18:44 | Chloe |  oo 2012 oo
Protože únor je krátký a nemá cenu s ním něco plánovat, přecházím k březnu. Kromě toho že si opět koupím měsíčník a zaplatím paušál, mám i něco nového co chci dodržovat a začít praktikovat, popřípadě i nadále dodržovat. Takže co se bude dít od 27.2.2012?

○ detox 2x měsíčně (půst s kopřivovými a jinými čaji)
○ cvičit vždy dva dny po sobě intenzivně, třetí se intenzivně učit a připravit na další dny
○ mimo to věnovat hodinu denně učení, hezky v klidu, s čajem a sušenkami (ideálně po sprše před spaním):)
○ každý víkend napéct spoustu ovesných sušenek na celý týden, když mlsat tak zdravě O:-)
○ dodržovat 100g bílkovin a 200g sacharidů denně
○ stále pít 2,5 litru vody denně
○ ponechat v jídelníčku 2 kusy ovoce denně, zbytek nahradit zeleninou
○ napsat si seznam co nakoupit na celý týden ať nemusím každé ráno před školou lítat do Hrušky:D
○ nainstalovat skype a v pondělí zrušit facebook (už budu mít mikrák a webku)
○ začít zase trávit čas i s přáteli alespoň 1x týdně (s maturitou s věřím:))
○ udržovat úklid na zemi (v noci jsem se při cestě na WC zas málem zabila!)
○ po škole rychle nechat vyčůrat hafana a dát si odpolední 30minutový šlofík
○ 20:30 být nachystaná jít spát:D (vždy to honím na poslední chvíli)
○ udržet si úspěch stíhání ranních autobusů s pětiminutovým předstihem
○ ráno, odpoledne a večer zmáknout venčení i sprchování trhače:)
○ každou neděli ze sebe udělat člověka (pedikůra, trhání a barvení obočí, hluboké čištění,pleťová maska, vlasová maska atd)
○ vážit a měřit se jen 2x měsíčně
○ PRAVIDELNĚ VEČER ODLÍČIT PLEŤ LEVANDULOVÝM OLEJEM:D A né to vzít všechno najednou ve sprše s pleťovým gelem:D Zajít ke kožní nechat si napsat gel, né krém:D (věčně na to zapomínám a pak šílím)

Jak tak na to koukám, v dubnu budu kočka:D

Nothing to eat tomorrow?

23. february 2012 at 17:15 | Chloe |  oo 2012 oo
Ách, jak báječne (haha). Včera bylo dobře, dneska leště lépe (hahaha). Bolí mě slepák, z ničeho nic, jako tehdy než mě málem vzali pod kudlu (ukecávky že ano). Takže bez prdele, jsem v prdeli. A pardon!
odtučněný ovocný jogurt s ovesnými vločkami ♥
sojový rohlík se spoustou (100g) šunky, zelená paprika,kinder ♥ mléčný řez, 5tyčinek ♥
ovocný tvaroh,2mandarinky, kinder a pár Lays stix (holky jedly hodně rychle:D) ♥
kuřecí prsní řízek s dměni bramborami ♥
sojové maso se zeleninou ♥
Ale nééé, já to nechci prožívat. Zacvičím si, tehdy to bylo jiné, bylo mi zle, nemohla jsem jíst, zvracela a vím že mě ani ebolel, to až později:D Každopádně to nebudu hrotit, když bude břucho bolet cvičit nebudu, když nebude - budu. A od zítra zas hezky příšné jídelníčky, jsem zas nějaká rozfrfňaná a to si nemůžou dovolit ani moje stehna, ani peněženka!

Hezké sny:-*

Sachrday 111

22. february 2012 at 19:53 | Chloe |  oo 2012 oo
Dneska žádný jídelníček. Mám pauzu, dopoledne jsem totiž měla migrénu, bylo mi zle, omdlela jsem, zvracela tak jsem akorát pak spala a nakonec se přejedla sacharidy:D Hezky celé pomelo, jogurt s vločkami, kaiserky... jasně že ne najednou, ale postupně furt jím, šílený! Zítra už zase normálně papkat... v úterý jdu lítat po doktorech místo školy, ale ve středu si asi odpoledne zajdu "poklábosit" s doktorkou "obecnou". Chci si s ní promluvit o hubnutí, jestli je všechno v pořádku nebo ne, už je kvůli tomu že nechci zase skončit zle, i když snad to teď nehrozí. Jenom, já se cítím mizerně když nemám ty výsledky. Říkám si že něco musí být špatné že se nic neděje a doufám že mě doktorka trošku nakopne, že mě pochválí a že to dělám správně:)
Chci mít všechno v pořádku, být ve výborné kondici a být sama se sebou spokojená. To zahrnuje i školu. Takže ted čtvrtek pátek cvičím na plno, ale protože příští týden píšu hodně testů tak si to naplánuji tak že jeden den se budu učit, a druhý zase cvičit. Taky už příští týden nejspíš skončím s 30day shred od Jillian, tím že jsem s ní cvičila i jiné "sestavy" pro mě ten druhý level už není žádná zabíračka. Mimochodem, včera vás tu bylo 111. Není to nejvyšší číslo, ale je báječný, tři jedničky, to už něco znamená!:) DÍKY MOC:-*
Jen pro info jsem v průběhu dne snědla: celkem 4 kaiserky, sojovou čínu, odtučněný ovocný tvaroh, takové ty plátky sezamových semínek, jogurt s vločkami a pomelo.
A nahlédnutí do mého soukromí, tuto fotku mám jako tapetu na mobilu, miluji Paříž, atmosféru, lidi, obchůdky s čerstvými bagetami, marmelády s velkými kusy ovoce, módu ... (a to bych tu mohla psát donekonečna, ale proto se chci učit francouzsky).

Jo a Barney nepřišel, mamka pro něj jela do toho našeho vesnickýho centra:D A byla jsem tak ráda že ho mám, že jsem ho zase ani nepotrestala:-D

Dobrou noc, ať vás blechy... ať vám dají pokoj:D

I don´t have time

21. february 2012 at 20:41 | Chloe |  oo 2012 oo
Nestíhám, nestačím, mám toho hodně do školy, utekl mi ten můj hloupoučký čivavák (s takovou se brzy nevrátí, není to pěkné ale přála bych mu něco špatného na těhle toulkách ať už je víc neopakuje) a přísahám že až se vrátí tak dostane na zadek a celou noc ani zítra s ním nepromluvím a nedám mu najíst. Tohle mi dělá FURT a já jsem pán, né on. Já ho mám chránit a on mě poslouchat.
jáhlová kaše 5:30 ♥
activia tvarohová straciatella, jablko 9:00 ♥
čínské zelí s makrelou (chtěla sem tuňáka a nebyl) 11:00 ♥
3 blbé hnusné bílé rohlíky 15:00 ♥
čína bez nudlí ze sojového masa 20:00 ♥
CELKEM: 1660kcal, 104g bílkovin, 195g sacharidů, 46,87g tuků
25minut intenzivního kardia a posilka 2v1 ○
30 day shred level 2 ○
Ztrácím vůli. Když se snažím a nejsou stále výsledky jsem z toho smutná, mám chutě na pečivo i sladké a pomalu se to nedá ovládat!

Hezké sny.


7. week

21. february 2012 at 16:15 | Chloe |  oo 2012 oo
14.2.2012 83 - 69 - 84,5 - 93 - 55 59Kg
21.2.2012 83 - 69 - 84 - 92 - 55 59Kg
prsa-pas-boky-zadek-stehna

Když jsem se dneska podívala do zrcadla po cvičení už mi byla vidět vánočka na břichu a viděla jsem o kolik mám hubenjěší a pevnější stehna a zadeček. No a pak mi zazvonil budík a já musela vstát.... A tak se mi stalo že jsem se dnes přejedla a snědla 3 tukový rohlíky po kterých se mi nepatrně nafouklo břicho přesně jak je vidět na snímku vpravo. Už chci vidět sakra nějaké VÝSLEDKY!

I´m no good

20. february 2012 at 20:14 | Chloe |  oo 2012 oo
Přiznám se bez mučení, dneska jsem se přejedla. Né že bych se přejedla nárazově, ale krásně kontinuálně. Už od brzkého rána jsem furt měla tentence něco baštit, něco chrupkat, žvýkat, cucat. Pak se zapojily BeBe a...:D
2x ovocný jogrt Boni 0,1%tuku 8:00 ♥
80g soj. kostek, 50g omáčky (kuře na paprice),
30g pšeničných těstovin se spirulinou 10:00 ♥
tvaroh s jogurtem Madeta, pomeranč 12:30 ♥
vařená kuř. šunka, cherry, čísnké zeli (vše po 100g) 15:00 ♥
balení Bebe DR oříškové, 250g jahod (byly vynikající) 16:00 ♥
balení BeBe DR oříškové 17:00 ♥
vařená kuř. šunka, cherry, čísnké zeli (vše po 100g) 19:00 ♥
CELKEM: 1801kcal (průser:D), 120g bílkovin (double), 215g sacharidy (triple!!), 44,2g tuků.
Nějak nevím co napsat ke svému partnerovi/příteli. Čím delší mám od něj pauzu, tím víc mi chybí. Přála bych si aby se to vzalo všechno zpátky, on se začal snažit nekouřit doma dřív, aby mi ji sundal z očí. Nestalo se, a já už jsem plná jiných tužeb na to abych mohla být s ním na 100%.

Krásné sny, přeji vám aby se vám NIKDY nestalo to co mi:D

Lazy sunday

19. february 2012 at 16:54 | Chloe |  oo 2012 oo
Už je zase konec víkendu. I když mi poslední dobou příjde že je to jedno, že jediný rozdíl je že mám na cvičení a učení akorát víc času než obvykle. Ale dneska jsem dala pause. Hezky po obědě 30 minut odpoledního spánku, pohodová hudba a ochutnání chutné pudinkové buchty:)
jogurt Boni ovocný 0,1%tuku, jablko 8:00 ♥
2 vajíčka natvrdo (jedno bez žloutku), 100g cherry,
100g čínské zelí 11:00 ♥
80g sojových nudliček + 30g pšeničných těstovin se
spirulinou, 50g omáčky (kuře na paprice) 14:00 ♥
jáhlová kaše, mandarinka 17:00 ♥
kuřecí pečené maso, grep 19:00 ♥
CELKEM : 1476kcal, 102,5g bílkovin, 183,7g sacharidů, 25,6g tuků
35min ranní IT + posilování ○
30 day shred level 2 + 10min cvičení s obručí a činkami ○
50 min cvičení s obručí a činkami (větší zabíračka než Jillian, jsem spocená i na hřbetech rukou!) ○

Dneska si dám konečně to pečené kuře, původně jsem si chtěla dát kaši na večeři, ale teď mám chuť na sladké a navíc sacharidy budu víc potřebovat teď. Jen trošku nestíhám, na to že v 9 jdu spát. Chtěla jsem si ještě teď zacvičit ať nemám u cvičení plný žaludek, ale té kaše nebude moc tak by to mělo být ok.

Ach, jak já už chci mít tu maturitu ZA SEBOU!!!

I´ve got it

18. february 2012 at 21:38 | Chloe |  oo 2012 oo
Povedlo se. Des jsem jedla naprosto ukázkově, správné množství bílkovin, sacharidů, tuků a celková kalorická hodnota je taky super. Toto úterý nějaké významější rozdíly asi neuvidím, ale jsem zvědavá to příští úterý. Teď, když už jde o nejspíš poslední 4-5 kilo tuku, to jde těžko. Od nového roku mám dole 6 kilo. Ještě 4 a vlastně to bude 10. Zdá se to jako velké číslo, ale já zas až tak moc velkou změnu necítím.
banán opečený na másle s medem 9:30 ♥
50g šunky, 50g cherry, 100g čínské zelí 12:00 ♥
80g soj. nudliček, 30g pšeničných celozrnných těstovin
se spirulinou, 50g omáčky (kuře na paprice) 15:00 ♥
jogurt Boni 0,1%tuku, pomeranč, 3 bonbony toffifee 18:00 ♥
70g soj. kostek s "omáčkou" ze 100g cibule a 150g červené
papriky, podušené/osmažené na kořeněné vodě 21:00 ♥
CELKEM: 1482kcal 96,6g bílkovin, 157g sacharidů a 43g tuků:)
Jillian Banish fat boost metabolism ○
Jillian 30 day shred level 2 ○
Dneska jsem si navíc konečně uklidila pokoj, včera jsem totiž udělala koupelnu ale dneska potřeboval doladit pokoj. Udělala jsem si pedikůru a nepořezala si ruce skalpelem což je úspěch, nalakovala nehtíky tělovým lehce dooranžova láčkem na své upravené nehtíky a zase budu 2 týdny vypadat jako normální žena:D Ale při dnešním trdlování (čti tančení) u zrcadla jsem si všimla že se stále nestala žádná změna, chtěla bych hubnout kilo týdně zdravě, ale už je to neskutečná makačka. Asi mi musí stačit to půl kilo nebo já nevím. Musím si ještě lépe zorganizovat čas. A taky necvičit každý den to samé, ale střídat, ať se tělo hned nezvykne na tu samou činnost. No, asi ještě prostuduji BeFit až si doplánuji jídelníček na zítra.

A co vy, jaká byla sobota? Vyspinkané do růžová nebo vyflámované do zelena?:D

Dobrou noc.

I must start planning

17. february 2012 at 19:54 | Chloe |  oo 2012 oo
Zase špatně. Takhle to dál nejde, prostě začnu jídelníčky plánovat. Jasně, detaily jako 3 kostky čokolády nebo musli tyčinka si můžu dát neplánovaně, ale ne jako dneska, přes 200g bílkovin, v téměř stejném množství jako sacharidy. Tuky klasika, příliš málo. A to se ráno vždycky bojím že budu mít málo bílkovin...
jogurt Dobrá máma Straciatella 5:00 ♥
sojový rohlík + 100g šunky, 3 kostky čokolády 8:00 ♥
90g sojové maso se zeleninou, 3 kostky čokolády 11:00 ♥
sojové maso se zeleninou 15:30 ♥
půl koblížku, jablko 16:30 ♥
jablková musli tyčinka 19:45 ♥
35min posilování celé tělo ○
70min odhazování sněhu ○
Jillian 30 day shred level 2 ○
Dneska se mi už cvičit nechce, uklízela jsem, pařila na nově stažené songy spolu s tyčí od vysavače a cítím se neskutečně zmožená a nafouklá. Takové jídlo mi taky moc neprospívá. Takže jsem hezky vyčíhla zásoby jídla, a teď si půjdu pěkně plánovat co budu jako hodné děvče zítra baštit. Koupila jsem si špenát, takže by to nemuselo být až tak marné v neděli. A mamka koupila mák, takže těstovinky s mákem zítra? Mmmm, těším se:-P

Holky, taky milujete sbírání receptů, třeba i nezdravých croissantů? Já totiž neskutečně. A pak vymýšlím jak ty recepty "předělat" aby byly zdravější:)Áááá, už se těším na vlastní domácnost kde budou vládnout čerstvé suroviny i bylinky! Teď sháním sešit v tvrdých deskách, do kterých recepty přepíšu tužkou, a až je vylepším, přepíši je prupiskou. Jak ideologické:D

Krásné sny:)It sounds like protein diet

16. february 2012 at 18:06 | Chloe |  oo 2012 oo
WOW. Jedno zamyšlení nad bílkovinami, trocha přemýšlení a už jsem s nimi přes rozpočet (měla bych mít cca 95g/den) a naopak sacharidů mám méně než je žádáno. To samé s tuky, vlastně, nejvíc tuku mám když si naliju olej na pánvičku:D Takže to ještě musím upravit, mám totiž cca: 121g bílkovin, 143 sacharidů a pouhých 8g tuků. A 2,5 litru vody. Nechci totiž tolik zatěžovat játra a ledviny.
grapefrit, jablko 5:15 ♥
light jogurt, mandarinka 8:30 ♥
light jogurt 11:30 ♥
sójové kostky se zeleninou 14:00 ♥
sojové maso s cibulí 19:00 ♥
EDIT: jsem hrdá, snědla jsem vepřové lib. maso s cibuli! Abych dohnala cukry tak k pomeranči mám i jablko, takže jsem vylepšila tuky i bílkoviny
Jillian Banish fat boost metabolism ○
30 min odhazování sněhu:D ○
Jillian 30 day shred ○
Tu hodinu těláku nemá smysl ani psát. Bože, většina holek jsou takové lemry líné! Stěžují si že nechtějí hrát voleyball ale přehazku, tak se hraje přehazka. A tu hrají jak? Jako lemry líné. Smrdí jako by běžely maratón, mají blbé kecy a ještě jsou líné. Upřímně? Doufám že si tohle jednou přečtou!
Mimochodem jak se vám dojíždělo do školy? Já totiž hodinu trčela v buse (běžně 7 min cesty), autobus v protisměru totiž sjel do škarpy, no snad se nikomu nic nestalo, v tu dobu jezdí málo lidí takže nejspíš seděli a nic se jim doufám nestalo! Máme tu totiž cesty které se opravdu těžce zvládají, zvlášť v takovém počasí kdy nepoznáte hroudu sněhu od krajnice. A jeden velmi "chytrý" mladík nadával na řidiče že nejede a kdesi cosi, přitom to byl borec který jel na pár centimetrů (3-5?) přesně veldle hasičského když jsme odjížděli. Má můj obdiv! Prostě sníh komplikuje život nám pěším i řidičům. A tak my pěsí (já) se snažíme pomoci řidičům (rodičům) od tolika starostí s bezpečnou jízdou a sněhem (odházení sněhu z cesty:)).

Krásné sny, ať vás nepotká nehoda!

High score

15. february 2012 at 21:38 | Chloe |  oo 2012 oo
Já že si dneska stěžovala na málo bílkovin? Pche! Tak čučte a valte bulvy!
1/2 pomela, banán ♥
jogurt Hollandia aktivní-Mango ♥
jogurt Hollandia aktivní-Mango ♥
Salát z tuňáka v rajčatové štávě, pár cherry rajčítek, čínského zelí ♥
jablko ♥
100g soji s cca 150g cibule, pár rajčátky ♥
(!!!) 2x Jillian Banish fat boost metabolism ○
30 day shred level 2 ○
60 min plavání intervalově, posilování ○
Hah, já se děsila že to nikdy nezvládnu, a vyšlo mě to kaloricky (jupííí) na 1300kcal (zlomena hranice 100kcal!), 117g bílkovin, 155g sacharidů a 32g tuků. A k tomu hodně vlákniny. Dneska jsem nabaštila bílkovin do zásob, a že jich bude po dnešním cvičení třeba opravdu hodně. Přiznám se, že když jsem přišla z plavání (byla jsem s našima v lázních kde mají šílených 30°C ve vodě a 29°C má vzduch) byla jsem hladová jako vlk, protože před plavání se jíst moc nemá a já bych to ani nestihla, k našim jsem se vetřela:D Měly jste taky tak super den?:-P
Ááááh, čstě to co miluji, styl který se mi líbí a který využiju, už kvůli práci. A ten song , mm..

Sladké sny! Jen se párkrát budem jako já dnes prohrabovat s lopatou závějemi a už je tu jaro a LÉTO!:)

Bad student

14. february 2012 at 19:07 | Chloe |  oo 2012 oo
Nejsem zrovna pilný student. Zítra píšem "maturitu" z materriálů. A já se co? No neučila. A stále ještě neučím. Ani nemám vytisklé všechny otázky! No prostě jsem poděs. spoléhám na to že mám něco z toho v hlavě, a že si to jen zopakuji:)
jablko ♥
jogurt Hollandia, jablko ♥
pohanková kaše (s mlékem, jedním jablkem) ♥
míchaná vajíčka (4bílky, 1žloutek), čínské zelí ♥
1/2 pomela, jablko ♥
30 min intervalové skákání ○
Jillian Banish fat boost metabolism ○
Jillian 30 day shred level 2 ○
Kdyby se sedělo v base za množství sacharidů ve stravě o den déle, já jsem tam na doživotí. Potřebuju zmerčit jídla které neobsahují tolik sacharidu ale třeba více bílkovin. Všechny rady jsou nyní vítány, tak šup šup, pište tipy;)

Krásné sny:-*

6. week

14. february 2012 at 17:13 | Chloe |  oo 2012 oo
Dnes bez fotky. Žádný viditelný rozdíl se nekonal, jen jde vidět jak těžko už se ty kila tuku shazují!

7.2. 2012 85 - 70 - 85,5 - 93 - 55 60,3Kg
14.2.2012 83 - 69 - 84,5 - 93 - 55 59Kg
prsa-pas-boky-zadek-stehna

Už mám po menzes, takže se jen projevilo to co jsem zhubla předtím a během menzes týdne. Kilo za 2 týdny. Měla jsem jiné plány. Prostě už to není tak snadné, musím přidat. Alespoň 100 minut spalujícího cvičení denně. A denně přijmout minimálně 1000 kcal, ideálně 1200kcal. To zas mamka bude vyšilovat že jí tolik penez prožeru:D

Push yourself

13. february 2012 at 19:20 | Chloe |  oo 2012 oo
Někdy mám den blbec který je vlastně skvělý, jen já se cítím jak největší looser...
2pomeranče,mandarinka. pár ovesných sušenek ♥
jogobella pečené jablko, pomeranč ♥
pět lžiček pohankové kaše, Bebe Dobré ráno oříškové ♥
2čtverečky studentské pečeti, sladká houska ♥
sojový rohlík ♥
Jillian Banish fat boost metabolism ○
Dneska je všechno nějaké divné. Už od rána mi bylo zle. Po pohankové kaši jsem si ublinkla a tak jsem ji vyhodila. Asi jsem to přehnala s medem. Nebo ne? Včera mi asi ten oběd neudělal zas tak dobře jak jsem myslela. Mám dneska prostě 100%ní zažívací problémy. Ale přesto jsem se dokopala k cvičení!
Víte co? Mám nový sestřih:) Trošku jiný než posledně, takže trochu jiný bob s patkou. Ale hlavně, moje barva už je opravdu hnědá. Blond konce se prostě odstřihly:) Vlásky navíc vypadají zase o hodně zdravěji, a já jsem spokojená. Dokonce si říkám že už bych mohla vlasy nechat jen růst, radikálně je nekrátit. A pak si třeba zase udělám radost, a koupím clip-in vlásky. Napevno prodlužovat nechci, vyzkoušeno jen na části hlavy a né, díky:D Je skvělé si koupit indické vlasy které umyjete jednou za měsíc, v pondělí si s nimi uděláte styling a až do čtvrtku jen připínáte a účes máte hotový:-P
Nakonec jsem vám chtěla moc poděkovat za milé komentáře. Ve dnech jako mám dnes kdy mi je zle, cítím se tlustá a celulitidová, mi to nafukuje plovací rukávky zabraňující tomu abych se utopila:)

Sladké sny, pondělí už je téměř za námi!:)

One... and two... thre...

12. february 2012 at 20:28 | Chloe |  oo 2012 oo
Áááá, jsem tak šíleně nacpaná.Nemyslím tím přejezená, ale ten stav sytosti který trvá OPRAVDU DLOUHO:D Dneska jsem totiž zase pekla ovesné sušenky, tentokrát jsem ještě víc ubrala mouky, ubrala másla a úplně vynechala cukr, nahradila jsem ho medem. Místo mléka jsem nasypala trochu Zajíce a zalila vodou. Výsledek? Chutnější než originální recept! Ve středu koupím celozrnnou mouku, a hodím tu recept:)
jablko, pomeranč, kiwi ♥
velký kuřecí řízek s velkou porcí bramborové kaše (čti běžná lidská porce:D) ♥
ovesné sušenky, asi 40gramů ♥
Jillian 30 day shred ○
Jillian Banish fat boost metabolism ○
Jooo, na to jak jsem najezená je to málo jídla. Ale dneska jsem zase vstávala pozdě, až v 8:30. Přitom normálně o víkendu vstávám 6:30. A od zítra budu v týdnu vstávat v 5:00 a o víkendu 7:00. Dneska už jsem stihla téměř vše co jsem chtěla, no a tu koupelnu... no věnovala jsem se výchově dětí, bratr tu nechal své ratolesti. Ta malá potvora dělá od tří gymnastiku, kdby jste viděli co dokáže!! Má můj obdiv;)

Hezké sny.

Shake that ass

11. february 2012 at 20:19 | Chloe |  oo 2012 oo
Dnes mám ze sebe radost! Sice jsem vstala až v 8:30 ale snažila jsem se cvičit na maximum, obhájila zdravé jídlo před našima (oni to prostě se svými 100kily nepochopí:D) respektive nenechala jsem si jej vymluvit, podstivě jsem venčila hafana. Navíc jsem si uklidila pokoj i vyluxovala. Jen jsem mohla být méně na počítači a namísto toho se mohla učit. Ale zase nechtějme toho po slečně Lenošce moc!:D
jablko, pomeranč ♥
2 plátky kuřecího na vodě a koření (by mamka), 50g pšeničných těstovin se spirulou ♥
pohanková kaše (50g poh., 3lžičky soj. mléka, skořice, lžička medu, nastr. jablko) ♥
jogobella pečené jablko a skořice ♥
Jillian Banish fat boost cardio circut zahřátí až 3.část ○
Jillian 30 day shred ○
Jillian Banish fat boost cardio circut zahřátí, 2.-4.část ○
60min venčení hafana ○
Bez BeFit si teď nedovedu představit své dny. Mají tam skvělé cvičení, ale já jsem teď věrná Jillian. Líbí se mi její přístup, to jak komunikuje, jak je svérázná. Mimochodem, vidím to tak že za 3-5 týdnů budu s hubnutím hotová a budu udržovat váhu, vylepšovat kondičku. Na bříšku a bocích už jsou to tak 2 kila, na zadečku asi tak kilo, stehna kilo a půl, dvě? Takže takový trénink a jídelníček jako dneska a než se vzpamatuji budu mít postavičku jedna báseň:D

PS: Přísahám přede všemi, že ode dneška začínám poctivě masírovat nožky ať mi úplně vymizí celulitida (3ďolíky na stehnech, trocha na zadečku).


Sometimes I feel like Alice in Wonderland. So I go listen this soundtrack.

10. february 2012 at 21:07 | Chloe |  oo 2012 oo
Dnes mi odpověděl přítel na můj mail, a to tak že mě to velmi potěšilo. Je jedním z mých zlatíček. V pondělí asi pojedu k příteli/partnerovi a konečně to všechno dořeším. Jsem zvědavá co se bude dít. Mám neuvěřitelně pozitivní náladu a koukám na Madagaskar ("je mrtvá?" "NE!" **zpátečka**:D)
kiwi, mandarinka ♥
pomeranč, jablko, jogobella lesní ovoce ♥
míchaná vajíčka, 3 vejce, 50g pohankových těstovin ♥
soja s cibulkou, rajčaky, paprikou a sojovým mlékem ♥
jogobella s 3lžičkami pohankových vloček ♥
60 minut procházky ○
30 day shred ○
Po škole jsem byla ve zdravé výživě na nákupech, takže mám nakoupeno na nadcházející týden. Koupila jsem si pohankové vločky, pohankové těstoviny, pšeničné celozrn. vřetena se spirulou, jáhly, loupanou pohanku a sojové mléko s přídavkem vlákniny. Zítra se kouknu na nějaké recepty a začnu si vařit i luštěniny:) Víte jak si představuji ideální dopoledne? Muffiny z celozrnné mouky, s borůvkami a kousky hořké čokolády s granátovým jablkem a šálkem sypaného zeleného čaje s citronem. Za stolem, pozorujíce lidi v ulicích z okna před stolem.

Apres moi

9. february 2012 at 21:13 | Chloe |  oo 2012 oo
Při promázávání hudby jsem opět narazila na alba Reginy Spektor. Chyběl mi její hlas, klavír a texty:) Dneska jsem nedělala nic, nic co bych měla. Napsala jsem jen mail příteli (snad jej tak mohu nazývat) a oprášila svou již příšernou angličtinu. Chce to se na to o víkendu kouknout.
kiwi, pomeranč ♥
kiwi, pomeranč, jogobella lesní ovoce ♥
kuřecí s klasickou zeleninovou směsí (hrášek, kukuřice, znáte to) ♥
celozrné těstoviny (50 g) s mákem ♥
jablko, pomeranč, odtučněný jogurt ♥
20min ranního běhu ○
30 day shred ○
60min procházka ○
Měla bych už dávno spát a já ještě nebyla ve sprše, kruci, a potřebuji si umý vlasy, to zas bude než uschnout. No tak zítra budu trochu méně vyspaná, to přeci přežiju, že ano. Mmmm, musím si vyřešit všechno s přítelem, pak tu všechno vysolím. Nechci aby si něco četl tady a špatně pochopil souvislosti. Mimochodem ten první level s Jillian už mi přijde snadný, i kliky!

Dobrou noc.

Free day

8. february 2012 at 18:19 | Chloe |  oo 2012 oo
Zítra mi to zase začne - škola. Moje rekonvalescence dneškem vypršela a teď hurá do záplavy testů a opětovného pohlcení příprav na maturu. Ale já se zase vyzbrojila, zase baštím své pilule na paměť:)
pomeranč, mandarinka ♥
zelenina s kuřecím prsíčkem (jako včera) ♥
papriková omáčka se sojovým masem a 50g celozrn. těstovin, horká čokoláda ♥
jogobella lesní ovoce, 2kiwi, jablko ♥
Dneska cvičit nebudu. Mám své dny a taky den pauzu, regeneruji. Za pár týdnů nejspíš začnu zase o víkendu pracovat za barem, možná si trsnu. Takže potřebuji zamakat ještě usilovněji, únor je krátký a já musím jet ve všem naplno. Ale ještě nic není stoprocentní. Bojím se jak to dopadne s přítelem... abych se přiznala, s tím že se k němu nastěhuji už nepočítám, a že se něco změní - o tom taky pochybuji:(

Hezké sny,
nechť vás partner hřeje celé dny.


Dobrou noc.

I´m fine, no worry

7. february 2012 at 21:03 | Chloe |  oo 2012 oo
Dnešek jsem si užila, u doktora to dopadlo vlastně dobře, za tři týdny na kontrolu. Dostala jsem krásné kytky, krásná přání, skvělé dárky. Pokecala jsem s rodinou, koupila si čaj "na hubnutí" který není tak úplně na hubnutí ale skvěle chutná, dala si spoooustu zákusků a nemám žádné výčitky. Stejně se z toho akorát potento:D Z tohodle já nepřibírám. Škoda. Bylo by lehčí omezit takovéhle věci než se vzdát obilovin!
jablko ♥
3míchaná vajíčka, cibulka ♥
kuřecí prso se zeleninou (mražená klasická směs) ♥
kokosová minilaskonka a minivětrník ♥
větrník klasik(:D), 2 indiánci, kaiserka (aby mi nebylo zle)♥
30 day shred ○
A ačkoliv dnešek nebyl vůbec hubnoucí, tak to beru tak, že ikdyž jsem zbaštila tu kaiserku a v těch mňamkách byla nějaká mouka, nemá to na mě vliv protože v té spoustě krémů to mojí trávicí ústrojí neumí využít a prostě se to vypudí:D Jenom mě baví ty poznámky našich ve stylu "ty jedeš" atp:P. Ale zítra už zase normálně, protože je mi tak zle, a břicho tak příšerně bublá, že ani čaje na žaludek nezabírají:D Ale tak narozeniny mám jen jednou do roka, tak co!

PS: Děkuji moc všem za přání k narozeninám a milé komentáře, a věřte, ta postava až bude hotová, bude o mnoho lešpí!!!

Dobrou noc, a sladké sny (bez kalorií:D).

5. week

7. february 2012 at 8:36 | Chloe |  oo 2012 oo

31.1.2012 84,5 - 70 - 86,5 - 93 - 54 59,8Kg
7.2. 2012 85 - 70 - 85,5 - 93 - 55 60,3Kg
prsa-pas-boky-zadek-stehna

Včera už jsem vysadila prášky na oddálení tragického týdne, takže konečně budou chutě ale i nevolnosti a zadržování vody pryč. Ale protože se dostávám do skluzu, po celých následujících 7 dní budu vynechávat v jídelníčku obiloviny. Jen si dovolím nějaký ten zákusek když budem oslavovat ty mé dnešní 19tiny:) Jelikož jsem ten typ co může sníst 3 kila čokolády a neprřibere, ale dá si tři housky každý den, nezacvičí si, a už má pneumatiku:D

Takže z jídelníčku vyřadím: mléčnou rýži, ovesné vločky, sušenky z ov. vloček, rýži, jáhly, cous cous, pečivo, lupínky, křupky. Jediné co ponechám jsou otruby na zahuštění, 50g/den celozrných těstovin (edit). A co se týče cvičení, tento týden se zaměřím na bříško a hodně kardia:)

Hey, girtl, WORK!

6. february 2012 at 20:41 | Chloe |  oo 2012 oo
Celé bříško příjemně bolí. Ráno jsem vstala hodinu před budíčkem a tak měla víc času na cvičení, komentování, venčení atd. A u cvičení jsem si všimla že mi zmohutněly a hodně se vytvarovaly stehna a zadek. Což je na jednu stranu fajn, ale na druhou ten tuk tam pořád je a nevypadá to pěkně. Možná budu mít i vyšší váhu a obvody, přeci jen, jedla jsem hodně bílkovin.
půl pomela, jablko ♥
2 odtučněné jogurty, trocha ov. vloček ♥
2kaiserky s vař.kuř.šunkou, rajčetem, pepřem, 3čt.hoř. čoko ♥
3kiwi, 3čtverečky hořké čokolády ♥
2 pomeranče, 3hořk. čokolády ♥
30 minut aerobní pohyb ○
30minute shred ○
100 x posilko břicho, 200 x zadek ○
Ááá, zítra už vysadím rášky protože ty chutě jsou čím dál horší, tak je alespoň takto držím na uzdě. Každopádně následující týden budu až do dalšího vážení/měření v prudce hubnoucím rytmu. Zítra napíšu víc info k fotkách, mírám, znáte to:)

Dobrou noc.

I´m not on a diet,I´m eating healthy!

5. february 2012 at 21:12 | Chloe |  oo 2012 oo
Svůj milotný život a myšlenky okolo něj jsem ukončila s rozhodnutím že dm tomu čas, zda se něco změní k lepšímu, a když ne, nevadí. On je báječný chlap a určitě si najde tu pravou. A já taky. Děkuji moc vám, co jste se mi snažili pomoci! Jste skvělí!
2 jablka ♥
mléčná rýže ♥
ovesné sušenky ♥
přírodní kuřecí prsní řízek, brombory, jablko ♥
30 day shred ○
posilování zadečku ○
200 x břicho, 200 x zadek ○
200 x ruce, 200 x vnitřní stehna ○
Jsem tak plná energie po každé hodině cvičení, po každém venčení psů, po každém vysilujícím posilování. Ráno vstávám svěží, večer usínám s dobrým pocitem, dopřávám si chutné jídlo. Moje budoucnost se zase začíná jevit jako velmi nadějná, mám pocit že všechny sny se mi letos začnou pomalu ale jistě plnit. Že konečně budu šťastná naplno a budu ho šířit i pro ostatní. Přála byc si aby jste všechny cítily to samé, aby jste ucítily tak opojnou změnu že si řeknete "Už nikdy to nechci zpět". Pro-ana a pro-mia je pasé loňské sezony. Teď je na vrcholu pro-health. Tak otevřete oči!

Sladké sny.

I think... I... I don´t believe

4. february 2012 at 20:10 | Chloe |  oo 2012 oo
Přestávám vidět budoucnost v MY. Zvláštní, pochyby tu už chvíli byli, ale je to horší a horší. A já už nevěřím ve společnou budoucnost. Ty malichernosti mě začínají neskutečně štvát.
pomeranč, kiwi
2 celozrn. toasty
čína
ananas s grankem
Chybí mi Francie, chybí mi Paříž. Ten život v ulicích, ty útulné restaurace, ty malé obchůdky místo velkého obchoďáku na každém rohu. Chybí mi ty butiky, ti lidé, cizinci, černoši, francoužština.... Eiffelovka když se v noci rozzáří a přes den je vaším orientačním bodem. Slíbila jsem "příteli" že za rok se vrátím, budu umět francouzsky, co se změnilo:( Pokud něco nezměním můj život se letos nějak výrazně nezmění, ale nebudu si to později vyčítat?

Je mi už z toho zle, z toho jak nad tím musím přemýšlet. O tom že začínám mít pocit že víc toužím po krátkosrté fenečce čivavky k mému chlupáči, o svém prostorném bytě s šatnou která bude větší než ložnice, před domem velké ale nepředražené auto, v ruce birkinka, ac, sním o tom, že všechno budu řídit zase sama!
Hezké a pozitivní sny!

I love cookies

3. february 2012 at 20:44 | Chloe |  oo 2012 oo
Možná přeci jen nejsem až tak marná co se pečení sladkostí týče. Musím se totiž pochválit, pekla jsem je poprvé a byly (jsou) báječné:-) Eňo ňuňo pro zahnání chutí! V pondělí pak vyzkouším v receptu nahradit mouku otrubami!
hruška, jablko, kiwi
2 kaiserky
soja se zeleninou
jogurt s vločkami
domácí čína
během dne ovesné sušenky
uklízení, venčení a vaření, poskakování abych se zahřála, běhání při venčení:D
S kilem dole tento týden nakonec nepočítám, ale příští týden jsem doma i o víkendu. Děvčata, co děláte když vám začínají lézt na nervy "drobnosti" které vám na začátku vztahu nevadily? Například kouření, neustále počování a tak dále? Víte co, já sama nekouřím, ale já i můj hafan jsem i tak "mírní" kuřáci. Přítel říká že na něj nemám tlačit že ČASEM třeba skončí...

Předem díky za rady, hezké sny:)I hate cooking!

2. february 2012 at 20:11 | Chloe |  oo 2012 oo
Dneska jsem si zahrála roli hodné ženušky. Uklidila jsem, uvařila jsem, chodila jsem co 2 hodiny s hafanem. Teď trávím a sbírám síly na večerní proběhnutí (včera jsem ještě jedla pečené kuřecí maso a jablko, večer šla běhat), protože jinak bych při venčení umrzla. Pak 30 day shred, sprcha, a spáááááát:)
Hruška, pomeranč
2 cel. toasty (rajče, šunka)
mléčná rýže
kuř. vývar, kuřecí nuggety (domácí, žádné vitana nebo Mc)
odtučněný jogurt s lžičkou vloček
30 min intervalové běhání
Zítra ještě uklidit koupelnu, ložnici a přítel už bude mít uklízený byt... Zvláštní, dneska jsem přeýšlela jaké by to bylo kdybychom se rozešli. Jaké by byly mé cíle, sny, jak bych asi žil, v jakých poměrech. Mmm, lákavé i děsivé.

Hezké sny:-)

Workout for this month and week

1. february 2012 at 16:04 | Chloe |  oo 2012 oo
Rozhodla jsem se že ode dnes, čili od února, začnu se cvičením 30 days shred od Jillian Michaels a pro tento týden i efektivní cvičení pro zadeček. Už mám za sebou první lekci s Jillian a cítím se moc dobře, ruce mám tak vyčerpané že jsem neudržela hrnek (zemřel pro výsledek:D). Ikdyž jinak mi cvičení náročné nepřijde. Neočekávám sice nějakých 5kg dole, ale snad uvidím vyrýsovanější postavičku a ještě lepší fyzičku. Sice jsem trochu zanevřela na kalanetiku (převzala pár cviků do posilování a ráno na rozehřátí) ale od příštího týdne ji opět naplno zařadím, akorát že náročnější verzi:)
2 hrušky, banán a palačinka(!) ♥
těstoviny s rajčatovou omáčkou a sojou ♥
míchaná vajíčka z 1žloutku a 4bílků ♥
2 sladké rohlíky ♥
lekce 30 days shred ○
200 pos břicho, 200 záda, 200zadek ○
200ruce, 200 vnitřní str. stehna ○
superefektivní posilování zadečku doma ○
Ode dneška navíc budu u přítele, takže budu venčit svého chlupáče se závažím na kotnících a taky budu mít dostatek času i na cvičení. Nemůžu totiž do školy, léčím si infekci. Je to trochu otrava, skoro co hodinu desinfukovat, ale na druhou stranu nemusím v té zimě ven, resp do školy:-D